Aldatan eşe ‘hırsız’ baskını

Ankara’da karısının bir sevgilisi olduğunu fark eden T.D. “Zina yapıyorlar” diyerek polisi aradı. Zinanın suç olmadığını öğrenince de “Evime hırsız girdi” ihbarıyla evine polisleri getirdi.

27.03.2011 - 09:43

Ankara Yenimahalle’de oturan T.D, karısı A.D’nin kendisini aldattığından şüphelenerek takibe başladı. Karısının bir erkeği eve aldığını gören T.D, karakolu arayarak zina ihbarında bulundu ve “Zina suç değil, bakmıyoruz” yanıtını aldı.

Bir başka gün karısına işyerinde nöbete kalacağını söyleyen T.D, evinin önünde pusuya yattı.

Hürriyet gazetesinin haberine göre T.D, karısının eve sevgilisini aldığını görünce bu kez “155 Polis İmdat”ı arayıp “Evimde hırsız var” dedi. Kapının önünde polisi bekleyen T.D, anahtarıyla kapıyı açıp polisleri eve soktu.

Hırsız yakalama düşüncesiyle eve giren polis yarı çıplak halde A.D, ile sevgilisi S.K’yi yakaladı.

S.K. hakkında “konut dokunulmazlığını ihlal” suçlamasıyla tutanak tutuldu. İfadesi alınan S.K., kendisini şöyle savundu: “A.D. ile tanışıyoruz beni eve kendisi çağırdı. Çay içtik, seviştik. Kapı açıldı ve içeriye polisler girdi. Kocası da polisle beraber geldi. Kendisini seviyorum, evlenmek istiyorum.”

Olayın ardından boşanma davası açan T.D., Ankara 8’inci Aile Mahkemesi’nde görülen davada, şunları söyledi: “Eve girdiğimizde eşimin üzerinde pijamaları vardı. Erkek de tuvalete saklanmıştı. Polise evime izinsiz giren şahıstan şikâyetçi olduğumu söyledim. Tutanak tutuldu. Beni aldatan karımdan boşanmak ve çocuğumun velayetinin almak istiyorum.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...