adidas all Originals Party serisi bu yıl da, sanatın farklı dallarını tek bir çatı altında buluşturarak birçok sürpriz etkinlik, atölye ve dünyaca ünlü müzisyenlerin performanslarıyla katılımcılara unutamayacakları anlar yaşatmaya hazır.

28 Eylül Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek partide katılımcılar, adidas Originals’ın sokak kültüründe yarattığı benzersiz çizgide, sürprizlerle dolu bir gece yaşayacak. adidas all Originals Party, Türkiye’nin önemli müzisyen, tasarımcı ve modacılarının katılımı ile ilham verdikleri kitleleri de davet ettikleri büyük bir etkinliğe dönüşüyor.

Eylül ayının son Cumartesi günü gerçekleşecek adidas all Originals Party’de bu yıl, 2006’da Victoria Bergsman’ın vokallerde yer aldığı single’ları Young Folks ile büyük bir patlama yaratan dünyaca ünlü İsveçli indie pop grubu Peter Bjorn and John özel performansı ile yer alacak. Young Folks ile İngiltere Top 20 Listesi’nde bir numaraya kadar yükselen grup tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Peter Bjorn and John’un yanı sıra, bu yıl sürpriz isimler özel performanslarını sergilerken, Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grup sahne alacak.

adidas all Originals Party 28 Eylül 2013 Cumartesi günü, Küçükçiftlik Park’ta.