'Allah'ım çok güzel yaratmış sizi'

Bir partilinin CHP Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu için yazdığı şiirin partinin resmi sitesinde yer alması şaşırttı. Şiirde, 'Allah'ım çok güzel yaratmış sizi' gibi ifadeler geçiyor.

27.11.2011 - 11:12

'Allah'ım çok güzel yaratmış sizi'

CHP'nin resmi internet sitesi 'halkla ilişkiler' adına ilginç bir tasarrufa imza attı. Partinin halkla ilişkilerden sorumlu genel başkan yardımcısı Ayten Kayalıoğlu, bir partilinin kendisiyle ilgili kaleme aldığı övgü dolu şiiri, CHP'nin internet sitesine koydu. Vatandaşlardan gönderilen ve sorunlarının çözümüne yardımcı olmasını istedikleri onlarca mektubun arasında bu şiir de internet sitesinde yerini aldı.

Akşam gazetesinin haberine göre, CHP'nin son MYK revizyonunun gerçekleştiği Ağustos 2011'de Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Ayten Kayalıoğlu, tartışılacak bir uygulamaya imza attı. Partinin internet sitesi 'chp.org.tr' adresinde Halkla İlişkiler birimine gelen talepler, şikayetler, yardım çağrıları yayınlanıyor.

Ancak bunlar arasında ilk sırayı Ayşe Bayındır isimli bir partilinin, Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu'na gönderdiği şiir aldı. Ayten Kayalıoğlu adını taşıyan şiirde şu dizeler yer alıyor:

'Cımbızlı' dava açılmıştı
Ağustosta CHP'de genel başkan yardımcısı olan Ayten Kayalıoğlu, kamuoyunun gündemine halkla ilişkiler birimindeki bir görevliye 'cımbızla kıl aldırmak' istediği iddiası ve açılan mobbing davasıyla gündeme gelmişti. CHP'nin internet sitesindeki özgeçmişinde iş yaşamına Genelkurmay Bilgi İşlem Merkezi'nde 'bilgi işlem uzmanı' olarak başladığı yazılan Kayalıoğlu, CHP'ye 1992 yılında üye olmuş.

Yoktur hiçbir vatanda sizin gibi kalbi temiz
Işıl ışıl parlıyor o güzel gözleriniz
Ayşelerden Aytenlerden başkasına yakışmaz sanki işiniz
CHP'dir sizi tanıdıktan sonra hedefimiz
Allah'ım çok güzel yaratmış sizi
Genel Başkan Yardımcılığı görevine başladınız mutlu ettiniz bizi
Ağzımızdan eksik olmuyor, değerli isminiz
Başucumda asılıdır güzel resminiz
Başarınızı kutlamak bizim görevimiz.
Gezerken bir gül gördüm bahçemde
Gidip sevip öptüm sırf size benziyor diye
Koparmadım kokladım kokusu bende kalsın diye
Bir ömür boyu bahçemde göreyim diye

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...