Altından elbise bile var

30. Uluslararası Mücevher, Takı, Gümüş, Saat ve Aksesuarları Fuarı ''İstanbul Jewelry Show'', İstanbul Fuar Merkezi'nde açıldı.

13.03.2010 - 13:30

Rotaforte Fuarcılık tarafından düzenlenen, 1 milyar dolarlık ticaret hacmi gerçekleşmesi beklenen fuara, 344'ü yabancı olmak üzere bin 12 firma katılıyor.       

17 Mart 2010 tarihine kadar sürecek olan ve 40 bin ziyaretçinin gelmesi beklenen fuarda altın takı, pırlanta, değerli ve yarı değerli taşlı takılar, inci, gümüş takı ve ev eşyaları, yarı kıymetli ve sentetik taşlar, montür, saat, makine, kuyumcu malzeme ve ekipmanları, aksesuar ve vitrin malzemeleri, kuyumcu yazılımları ve güvenlik araçları sergileniyor.      

Fuarda IGC, Rosy Blue, Singapur'dan Forever Jewels, İtalya'dan Roberto Coin, Lübnan'dan Arakelian S.A.R.L., Himo ve Hadidian, Dubai'den Kiran Jewels L.L.C. ve Tayland'dan Su-Raj firmaları ilk kez yer alıyor.

Mücevher tasarımcısı ve markası David Yurman'ın da fuara ziyaretçi olarak katılması bekleniyor.
        
ALTIN TÜL ELBİSE, EYFEL KULESİ, TENİS RAKETİ        
Fuar kapsamında Tekin Seyrekoğlu Kuyumculuk standında, fuara özel olarak hazırlanan 14 ayar altın tül elbise sunulacak.       

Ayrıca fuarda sergilenecek tasarımlar arasında Tarz Alyans standında 3,5 metre yüksekliğinde Eyfel Kulesi, Ariş Pırlanta standında sahibinin parmak izini taşıyacak pırlanta düğmeli gömlekler, HRD Antwerb standında Avrupa Birliği Tenis Şampiyonası için özel olarak tasarlanan, 6 kilogram saf altından ve bin 617 adet pırlantadan yapılmış tenis raketi şeklinde kupa yer alıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...