'Amy Winehouse İstanbul' iptal

Belgrad’daki konserinde sahneye alkollü çıkan ve performansı nedeniyle hayranları tarafından yuhalanan İngiliz şarkıcı, İstanbul konserini iptal etti.

19.06.2011 - 21:09

'Amy Winehouse İstanbul' iptal

İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, bugün İstanbul'da vereceği konseri iptal etme kararı aldı.

İki hafta sürecek Avrupa turnesinin birinci ayağı olan Belgrad'da önceki akşam verdiği konserde kötü performansıyla tepki toplayan Winhouse’un, iyi bir performans sergileyemeyeceği endişesiyle konseri iptal ettiği açıklandı.

Belgrad Kalesi'nde alkollü şekilde sahne alan Winehouse, 90 dakikalık konserinde şarkıları bölük pörçük söyleyince hayranları tarafından yuhalanmıştı.

Kötü geçen Belgrad konserinin ardından İngiliz şarkıcı yarın İstanbul ve Çarşamba günü Atina'da vereceği konserleri iptal etme kararı aldı.

Winehouse'un sözcüsü, şarkıcının iyi bir performans sergileyemeyeceğine inandığını ve bu nedenle ülkesine dönmeye karar verdiğini duyurdu.

Sözcü, Winehouse hayranlarını hayalkırıklığına uğratacağının farkında olduğunu ancak iptalin yapılabilecek en iyi şey olduğuna inandığını söyledi.

Alkol ve uyuşturucu bağımlığı olduğu bilinen Amy Winehouse, iki hafta önce Londra'da alkol tedavisi görmüş ve içki içmesi yasaklanmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...