Anadolu Üniversitesi Halkbank sınav sonuçlarını açıkladı

08 Ağustos'ta gerçekleşen Halkbank personel alımı sınav sonuçları açıkladı. Adaylar sınav sonuçlarını Anadolu Üniversitesi, aday işlemleri sisteminden görüntüleyebiliyor.

ntv.com.tr 02.09.2020 - 13:13

Anadolu Üniversitesi Halkbank sınav sonuçlarını açıkladı

Halkbank personel alımı sınav sonuçlarının, açıklandığı duyuruldu.  Yapılan duyuruda 'Türkiye Halk Bankası A.Ş İşe Alım Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonucunuzu Aday İşlemleri Sistemine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.' ifadelerine yer verildi.

HALKBANK SINAV SONUCU SORGULAMA EKRANI

Bu sınavdan 60 ve üzerinde puan alan adaylar, en yüksek puandan başlanarak sıralanacak ve yapılacak alım için her ilin ihtiyacının 4 katı kadar aday mülakat aşamasına çağrılacak.

PERSONELLER HANGİ İLLERDE İSTİHDAM EDİLECEK?

Halkbank personel alımı kapsamında göreve başlayacak personeller; Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Yalova ve Yozgat illerinde istihdam edilecek.

Sayfa Yükleniyor...