NTV

Anahtarcılar Kulübü bir yılı devirdi

Türkiye

Kale Kilit’in, anahtarcıları bir çatı altında birleştirmek amacıyla kurduğu "Kale Anahtarcılar Kulübü" bir yılı geride bıraktı. Türkiye genelinde yüzlerce anahtarcının üye olduğu kulüp, sektörde bir ilke imza atarken anahtarcılık alanında sosyal bir network oluşturdu.

Kale Kilit’in, iş ortaklarını bir çatı altında toplamak hedefi çerçevesinde kurduğu "Kale Anahtarcılar Kulübü" birinci yaşını kutladı.Sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla, Türkiye geneli anahtarcıların katılımıyla kurulan Anahtarcılar Kulübü, sektörü daha kurumsal bir yapıya doğru götürdü. Henüz bir yıllık bir kulüp olmasına rağmen Türkiye genelinde 300’den fazla anahtarcıyı tek çatı altında topladı.

Sektörde bir ilk olan Kale Anahtarcılar Kulübü, birinci yılını 12-13 Mayıs 2016 tarihleri arasında Wyndham Grand Otel’de gerçekleştirilen etkinlikle kutladı.

Kale Anahtarcılar Kulübü’nün birinci yılı kutlamalarında, ünlü sunucu Ceyhun Yılmaz şovlarını sergiledi. Gecenin sonunda ise Anahtarcılar Kulübü’nün 1.yıl ‘en’lerine plaketler verildi. ‘En’lerin ödülleri; En Çok Ürün Satan Üye, En Nitelikli Ürün Satan Üye, En Sosyal Üye, Kale Alarm’a En Çok Yönlendirme Yapan Üye olmak üzere dört ayrı kategoride kulüp üyelerine sunuldu.