Anaokulunda çocuklara kötü muamele

Bir veli tarafından çocuklara kötü muamelesi görüntülünen anaokulu öğretmeni hakkında suç duyurunda bulunuldu.

Anadolu Ajansı 11.05.2011 - 20:31

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, anaokulundaki öğrencilere kötü muamele yaptığı iddia edilen öğretmen hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

Marmaris'in Armutalan beldesindeki bir okulun ana sınıfında eğitim gören öğrencilerin son zamanlarda davranışlarında değişiklik fark eden veliler, bunun nedenini araştırmaya başladı.

Anaokulu öğretmeni N.Ö'den (46) şüphelenen bir veli, öğretmenin çocuklara yaptığı kötü muameleyi cep telefonuna kaydetti.

Görüntüleri izlettiği diğer velilerle birlikte önce Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayetlerini ileten aileler, daha sonra ise Marmaris Adliyesine giderek Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Görüntülerde öğretmenin gürültü yapan öğrencilerden birinin ensesine tokat attığı, bir diğerini ise kolundan iteklediği görülüyor.

Çocuklarının son zamanlarda içine kapanık bir hale geldiğini belirten veliler, bazı öğrencilerin kollarında izler olduğunu ileri sürdü.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ise yapılacak incelemenin ardından gerek duyulması durumunda soruşturma açılacağını söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...