Ankara'da apartmanın garajında 3 gencin cesedi bulundu

Ankara Pursaklar'da apartmanın garajında 3 gencin cansız bedenleri bulundu. Valilikten yapılan açıklamada, ilk incelemede gençlerin alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabileceklerinin tespit edildiği ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra netlik kazanacağı belirtildi.

NTV Haber - Anadolu Ajansı 02.01.2021 - 12:58

Ankara'da apartmanın garajında 3 gencin cesedi bulundu

Ankara'nın Pursaklar ilçesi Yunus Emre Mahallesi Orhan Gazi Caddesi'ndeki 3 katlı apartmanda zehirlenme vakası olduğu ihbarı üzerine polis ekipleri, olay yerine gitti.

Ekipler, binanın kapalı garajında 25 yaşındaki Hüseyin Şahinoğlu ve Halil İbrahim Altıntaş ile 24 yaşındaki Burak Karakoç'u hareketsiz yatarken buldu.

Sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede 3 gencin hayatını kaybettiğini belirledi. Olayı haber alan gençlerin aileleri fenalaştı.

Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından cenazeler adli tıbba götürüldü.

Gençlerin, Şahinoğlu'nun oturduğu apartmanın kapalı otoparkında ısınmak için çalıştırdıkları iki otomobilin egzozundan zehirlendikleri şüphesi üzerinde duruluyor.

Şahinoğlu'nun 1,5 aylık ve 2,5 yaşlarında iki çocuğunun olduğu öğrenildi.

İLK İNCELEMEYE GÖRE ALKOL YA DA KARBONMONOKSİTTEN ZEHİRLENME

Ankara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, olayla ilgili adli tahkikatın devam ettiği bildirildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Olayla ilgili Cumhuriyet savcısının bilgisi dahilinde, adli tabibin yaptığı ilk incelemede şahısların alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edilmiş ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra kesinlik kazanacağı bildirilmiştir."

Sayfa Yükleniyor...