Anne ve babasını dövdü 'mağdurum' dedi

Adana'da, yüzünde darp izleriyle adliyeye gelen 60 yaşındaki Selime Ö'nün şikayetçi olduğu oğlu annesini darbettiğini kabul etti. Zanlı, "Babamı da dövdüm. Daha önce de dövmüştüm. Benim paraya ihtiyacım var. Ben de mağdurum" diye konuştu.

Anadolu Ajansı 10.08.2011 - 16:28

Anne ve babasını dövdü 'mağdurum' dedi

Dün Adana Adliyesi’ne gözleri morarmış ve göz bebeklerine kan çökmüş halde gelen Selime Ö'nün kendisini ve eşini dövdüğü iddiasıyla cumhuriyet savcılığına oğlu Kadir Ö. hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından soruşturma başlatıldı.


Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Kadir Ö'yü merkez Çukurova ilçesi 2000 Evler Mahallesi'ndeki bir kahvehanede yakaladı.

Zanlı, madde bağımlısı olduğunu, annesinden para istediğini, vermeyince darbettiğini belirterek, hakkındaki suçlamaları kabul etti.

Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Kadir Ö, basın mensuplarının soruları üzerine, ''Evet dövdüm. Babamı da dövdüm. Daha önce de dövmüştüm. Benim paraya ihtiyacım var. Ben de mağdurum. Madde bağımlısı bir insanım. Annemden döner büfesi açmak için 2 bin 500 lira istedim, vermedi. Bana 'öldürsen de vermem' dedi. Beni tahrik etti. Pişmanım ama ben de mağdurum. Beni de anlayışla karşılayın'' diye konuştu.

Kadir Ö, ''ağır hakaret, ölümle tehdit ve darp'' suçlamalarıyla adliyeye sevk edildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...