‘Annemin içine şeytan kaçmıştı’

Bursa'da tartıştığı annesini başını duvara vurarak öldürdüğü iddia edilen gencin, "Annemin içine şeytan kaçmıştı, o yüzden öldürdüm" dediği ileri sürüldü.

07.07.2014 - 16:32

‘Annemin içine şeytan kaçmıştı’

Kestel ilçesinde tartıştığı annesini başını duvara vurarak öldüren 25 yaşındaki Tayfun Y’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Tayfun Y'nin annesine ait evi ve arsayı satmak istediği, ikili arasında bu nedenle uzun süredir tartışma yaşandığı iddia edildi.

Olay günü anne oğul arasında yine aynı konu nedeniyle tekrar tartışma çıktığı ve Tayfun Y'nin annesini bu nedenle öldürdüğü öne sürüldü.

Öte yandan, zanlının ilk ifadesinde, annesinin içine şeytan kaçtığını sandığını söylediği öğrenildi.

Tatilin ardından psikolojisinin bozulduğunu savunan zanlının ifadesinde, "Annemle zaman zaman tartışmalarımız da oluyordu. Arkadaşlarla alkol aldıktan sonra eve geldim ve annemle tartışmaya başladım. Annem bana çok kötü bakıyordu ve içine şeytan kaçtı diye düşündüm. O yüzden kafasını duvara vura vura öldürdüm" dediği iddia edildi.

Tayfun Y., emniyette ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

OLAY
Tayfun Y, dün Vani Mehmet Mahallesi Nur Sokağı'nda, annesi Şükriye Y. ile yaşadığı 3 katlı binanın çatı katındaki eve 3 arkadaşıyla gelerek annesiyle tartışmıştı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından annesinin başını birkaç kez duvara çarpan Tayfun Y, onun hareketsiz kaldığını görünce olay yerinden uzaklaşmıştı.

Evden kimsenin çıkmamasından şüphelenen komşular, durumu polise haber vermiş, eve gelen Şükriye Y'nin kız kardeşi, kapıyı açtığında ablasının cesedini bulmuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...