Antalya'da 2B için twitter hesabı

Türkiye'nin en fazla 2B arazisinin bulunduğu ili Antalya'da Defterdarlık, konuya ilişkin soruları cevaplamak amacıyla twitter ve e-mail hesabı açtı.

16.05.2012 - 17:43

Antalya'da 2B için twitter hesabı

45 bin hektarlık alanda yaklaşık 83 bin kullanıcı ile Türkiye'de en çok 2B arazisi bulunan il olan Antalya'da bugüne kadar 2 bin 500 başvuru alan Defterdarlık, konuya ilişkin soruları cevaplamak amacıyla twitter ve e-mail hesabı açtı.

Antalya Defterdarı Hidayet Mat, başvuru yoğunluğunu önlemek amacıyla il merkezinde defterdarlıkta, ilçelerde de mal müdürlüklerince belirli bir sıra ile başvuruların alınmaya başlandığını belirtti.

2B arazilerine ilişkin soruları daha hızlı cevaplandırmak amacıyla twitter ve e-mail hesabı açtıklarını anlatan Mat, ''Vatandaşlarımızın konuyla ilgili birçok soruları oluyor. Defterdarlığımızın telefonla danışma hattı var. Ancak soruları daha hızlı cevaplamak amacıyla danışma hattımızın yanında twitter ve e-mail hesabı uygulaması başlattık. Vatandaşlarımız sorularını twitter ve e-mailden bize ulaştırabilirler. Biz de soruların cevabını hemen veriyoruz'' dedi.

Mat, vatandaşların 2B arazileri ile ilgili tüm sorularını 'antalyadefterdarligi@yahoo.com' e-mail adresi, '@ANTALYADA2B' twitter hesabı ve '0 242 238 65 02' numaralı telefonla danışmana iletebileceğini kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...