Antalya'da Buse'nin kaybolmasının yıldönümünde ailesinden 'Gelmesin 24 Ocak' paylaşımı

Antalya'da geçen yıl bölgede meydana gelen hortum felakatinde kaybolan üniversitesi öğrencisi Kader Buse Acar bir senedir kayıp. Kızlarının yokluğunun birinci senesinde aile sosyal medya üzerinden 'Gelmesin 24 Ocak' paylaşımda bulundu.

ntv.com.tr 24.01.2020 - 11:04

kader acar.jpg

Antalya'nın Kemer ilçesinde hortum felaketinde kaybolan Buse bir senedir aranıyor.

Kemer ilçesinde 24 Ocak 2019'da meydana gelen hortum felaketinde, üniversite öğrencisi Kader Buse Acar, annesi Ayla Acar'ın kullandığı otomobilin dereye düşmesi sonucu kayboldu.

Bir senedir Buse Kader Acar'ı arama çalışmaları sonuçsuz kaldı. Buse Acar’ın bazı eşyaları ve hurdaya dönen otomobilin bazı parçaları dışında hiçbir ize ulaşılamadı.

Kader Buse Acar’ın acılı babası Ahmet Acar ile annesi Ayla Acar ise 365 gün boyunca kızlarından gelecek bir haberi bekledi.

Zaman zaman kızlarına olan özlemleri sosyal medya üzerinden yansıtan anne ve babanın son paylaşımı duygulandırdı. 

Kızlarının kaybolduğu gün olan 24 Ocak’ın gelmesini istemeyen anne ve baba, paylaşımlarında, “Gelmesin 24 Ocak. Saat 14.26.33 saniye'' ifadelerine yer verirken, aralarında Kader Buse’nin bebeklik ve çocukluk hallerinin de bulunduğu çok sayıda fotoğrafı yayınladı.

Ahmet ve Ayla Acar çiftinin kızlarını arama çalışmalarında çekilmiş bazı görüntüler ve Kader Buse için hazırlanmış bazı videolara da yer verdiği paylaşımı çok sayıda yorum aldı.

Diğer yandan Kader Buse Acar için yarın öğle vakti ailesi tarafından mevlit okutulacağı belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...