Antepia'da Zümrüt mahallesi satışa çıktı

Sinpaş Yapı ve Paralel Yapı işbirliğiyle geliştirilen Güneydoğu Anadolu’nun en büyük ve ilk temalı konut projesi Antepia’nın Zümrüt Mahallesi satışa çıktı.  Mayıs 2014‘de teslim edilecek konutların fiyatları 215,400 TL’den başlıyor.

16.04.2012 - 16:52

Antepia'da Zümrüt mahallesi satışa çıktı

1,2 milyar dolar ile GAP’tan sonra bölgeye yapılan en büyük yatırım olarak nitelendirilen Antepia Projesi'nin Zümrüt mahallesinde yer alan konutlar satışa çıktı.

2+1 evlerden başlayıp 9+2 yalıya kadar uzanan farklı tipteki konutların yer aldığı mahalle, 52,100 metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Konutların metrekare fiyatları ortalama 1,710 TL ile 3,000 TL arasında değişiyor. 272 konuttan oluşan mahallede konutların fiyatları 215 bin TL ile 1,811 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Zümrüt mahallesinde 117 metrekare ile 608 metrekare arasında farklı büyüklüklere sahip Yalı, Villa, Kıyı Konakları, Köşk Evleri, Hisarbahçe Evleri ve Panorama evleri yer alıyor. 5 ayrı etapta satışa çıkacak projenin, her etabının teslim süresi yaklaşık 2 yıl sürecek. Mahalledeki konutlar sahiplerine Mayıs 2014 ’te teslim edilecek. Mahallede yer alan 2000 metrekarelik Agora Meydanı ve Sahre Alanı proje bütünüyle tamamlanmadan faaliyete geçecek.

Zirve Üniversitesi ve 2015’de hayata geçirilecek araştırma ve uygulama hastanesi ile 1 milyon metrekare alana yayılan projedeki en geniş göl manzarasına sahip Zümrüt mahallesi; farklı markalar, restoran ve cafelerin yer alacağı Agora Meydanı’nı da içine alıyor.

Antepia projesinde konut satışları vade farksız, banka kredili veya şirket bünyesindeki özel ödeme koşulları ile gerçekleştiriliyor. Projede şirket bünyesinde sunulan 24 ay vadeli ödemenin yanında, özellikle vade farksız 55 ay ödeme planı ile ödeme kolaylığı sağlıyor.

SAFİR VE YAKUT'TA SATIŞLAR TAMAMLANDI
Toplamda 3 bin 470 konutun yer aldığı Antepia projesindeki Safir ve Yakut mahallelerinin satışları ise yüzde 75 oranında tamamlandı. 614 konutun yer aldığı Safir mahallesinde inşaatın yüzde 60 tamamlanırken, Yakut mahallesinin de inşasına başlandı. Her iki etap iki yıl arayla sahiplerine teslim edilecek.

560 bin metrekarelik alanın yüzde 85’lik bölümünü oluşturan yeşil alanlarıyla Antepia, Türkiye’nin yeşil alanı en fazla projesi olma özelliği taşıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...