Apple oyunlarının yeni lideri

Yüzde 100 Türk sermayesi ile 2009 yılında kurulan yazılım şirketi Appcus’un Apple için hazırladığı Jigsawyer HD yapboz oyunu, ABD, Kanada ve Türkiye’de salgın haline gelmek üzere.

Haberler 22.02.2012 - 14:16

Apple oyunlarının yeni lideri

iTunes store’da henüz geçtiğimiz ayın ortasında yerini alan Jigsawyer HD, bir aylık süre içinde 71 ülkedeki iPad ve iPhone kullanıcıları tarafından indirildi. Yapboz oyunu, sırasıyla en çok ABD, Kanada ve ’deki kullanıcılar tarafından oynanıyor.

Gerçek bir yapboz tecrübesi yaşatan Jigsawyer HD, beş farklı kategoride 100’den fazla yüksek çözünürlüklü imaj sunarken, kullanıcılarına farklı zorluk seviyelerinde dört parçadan 300 parçaya kadar yapboz oluşturma olanağı da sağlıyor.

Jigsawyer HD+ kullanan yapboz severler, çektikleri fotoğrafları ve fotoğraf albümlerinden seçtikleri kareleri  yapboz haline getirebiliyor.

Jigsawyer’in 1.2 versiyonu, 16 Şubat 2012 tarihinde yayımlandı. Oyun appstore’da ‘Jigsawyer’ ismi ile aratılıp, ücretsiz indirilebilir.

Oyunun itunes linki ise; http://itunes.apple.com/us/app/jigsawyer-hd/id491632809?mt

Appcus, Apple’ın işletim sistemi iOS’nin yanı sıra, Android, Blackberry, Bada, Symbian platformları için de uygulama ve oyun geliştiriyor.

Sayfa Yükleniyor...