Ardahan'da silahlı kavga: 5 yaralı

Ardahan'da 2 kişi arasında çıkan silahlı kavgada, olayı önlemeye çalışan AK Parti İl Başkanı Baydar'ın koruma polisinin de aralarında bulunduğu 5 kişi yaralandı.

Anadolu Ajansı 05.07.2017 - 11:21 | Son Güncelleme : 05.07.2017 - 11:22

Ardahan'da silahlı kavga: 5 yaralı
Arşiv

Ardahan'da 2 kişi arasındaki silahlı kavgada, olayı önlemeye çalışan AK Parti İl Başkanı Yunus Baydar'ın koruma polisi M.Ç.E'nin de aralarında yer aldığı 5 kişi yaralandı.

Ardahan Valiliği'nden yapılan açıklamada, Kongre Caddesi'ndeki bir marketin önünde, aralarında alacak verecek meselesi nedeniyle husumet bulunan Y.A. ve B.G'nin tartıştığı belirtildi.

Silahlı kavgaya dönüşen olayda Y.A'nın B.G'ye ateş açtığı kaydedilen açıklamada, şu bilgiler verildi:

"Şüpheli Y.A, B.G'ye silahla ateş etmiş, bu sırada alışveriş için olay yerinde bulunan AK Parti İl Başkanının koruma polisi M.Ç.E, Y.A'ya teslim olması yönünde çağrıda bulunmasına rağmen Y.A, polis memuru M.Ç.E. ve B.G'ye ateş etmeyi sürdürmüştür. Bunun üzerine M.Ç.E, bir el ateş etmek suretiyle Y.A'yı etkisiz hale getirmiştir."

Açıklamada, hafif yaralanan polis memuru M.Ç.E, Y.A. ve B.G. ile olay sırasında orada bulunan vatandaşlar S.B. ile O.B'nin ambulansla Ardahan Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındığı bildirildi.

Sayfa Yükleniyor...