Arkasındaki çocuğu kendisine iple bağlayarak motor kullandı

E-5 Haliç Köprüsü üzerinde bir kadın sürücü, arkasındaki kasksız çocuğu iple kendisine bağlayarak motosiklet kullanırken görüntülendi.

İHA 13.09.2019 - 09:53

Arkasındaki çocuğu kendisine iple bağlayarak motor kullandı

İstanbul'da kadın sürücünün arkasındaki çocuğu iple kendine bağlarak motosiklet kullanması başka bir sürücü tarafından görüntülendi.

Olay, İstanbul’da her gün binlerce aracın kullandığı E-5 otoyolunda yaşandı. Haliç Köprüsü üzerinden Edirne istikametine seyir eden motosiklet sürücüsü kadın, arkasında oturan çocuğu kendisine ip ile bağlayarak seyir etti.

Kadının bu davranışı adeta ölüme davetiye çıkardı. Hızla giden araçların arasından geçen kadının zaman zaman yaptığı hatalı davranışlar, kazaya da davetiye çıkardı.

Kadına sımsıkı sarılan çocuğun korkusu ise yüzünden okundu. Zaman zaman sağ eli ile trafikte seyir halinde olan diğer sürücülere de el hareketi yapan kadının bu davranışı diğer sürücüler tarafından da tepki çekti.
Genellikle trafiğin ortasından seyir eden kadın sürücü, kendisine kask takarken arkasında bulunan çocuğa ise kask takmadı. Kadın sürücünün yaptıkları bununla da sınırlı kalmadı. Diğer sürücülerin kendisini görüntülediğini gören kadın, bu kez kendi başında bulunan kaskı da çıkararak tehlikeli seyrine hızlı bir şekilde devam etti. Kadın bir süre daha seyrettiği trafikte daha sonra gözden kayboldu.

Sayfa Yükleniyor...