Artık 'umutsuz' değiller

'Desperate Housewives'ın başrol oyuncularına iki yıl daha dizide kalmaları için kişi başı 12 milyon dolar teklif edildi.

13.04.2011 - 15:35

Artık 'umutsuz' değiller

CNBC-e ekranlarında yayınlanan 'Desperate Housewives'ın yıldızları Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross ve Eva Longoria'ya televizyonun en ünlü kurgu kasabalarından Wisteria Lane'de kalmaları için astronomik bir teklif yapıldı.

Daily Mail'in haberine göre, aylar süren pazarlıkların sonunda aktrisler bölüm başı yaklaşık 420 bin dolara iki sezon daha dizide oynamaya ikna oldu.

Yapım ekibinden bir kaynak, "Kızları ne olursa olsun tutmalıydık çünkü dizi bitirilemeyecek kadar çok para getiriyor" diyerek dizinin sekiz ve dokuzuncu sezonları için anlaşıldığını söyledi.

Dizinin en yeni umutsuz kadını Vanessa Williams'ın gelecek sezonda yer alıp almayacağı ise dizinin yaratıcısı ve yapımcısı Marc Cherry'nin kalıp kalmayacağına bağlı.

Dizinin başrolünü paylaşan 4 aktris bundan önce de bölüm başına 300 bin dolar kazanıyordu. Dizinin başrolünü paylaşan 4 aktris bundan önce de bölüm başına 300 bin dolar kazanıyordu.


Cherry, yeni projesi 'Hallelujah' tam sezon onayı alırsa onun için çalışmaya devam edecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...