Asmalı Evler Çengelköy'e taşınacak

Bahçeşehir'deki bahçe konseptli Asmalı Evler projesinin ilk etabını Kasım 2012'de teslim edecek Dekar DK'nin Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, Çengelköy’de aynı konseptte yeni bir projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.

13.04.2012 - 16:32

Asmalı Evler Çengelköy'e taşınacak

Dekar DK, Bahçeşehir’de inşa ettiği ve her evin 40 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen bahçesi bulunan Asmalı Evler Projesi'ni Çengelköy'e taşıyacak.

Dekar DK'nin Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu; sınırlı sayıda konutun olduğu kişiye özel yaşam alanları inşa etme vizyonu ile ilerlediklerini belirterek, "Müşterilerimiz için, kendini ayrıcalıklı hissedebileceği, özgün yapılar tasarlıyoruz. Bahçeşehir’de konut sahibi olmak isteyenlerin önemli bir bölümünün tercihi bahçeli ev oluyor. Biz de bu bölgede gerçekleştirdiğimiz bahçe konseptli projelerin ardından kısa bir süre sonra Çengelköy’de, aynı konseptte yeni bir proje lansmanı daha yapacağız” dedi. 

Bahçeşehir'de yüzde 50’si satılan Asmalı Evler projesinin birinci etap teslimatlarına Kasım ayında başlanacak. 134-180 metrekare arası brüt alanlı dokuz farklı ev tipinden oluşan Asmalı Evler’de fiyatlar 353 bin TL ile 613 bin TL arasında değişiyor, her evin 40 metrekare ile 300 metrekare arasında bahçesi bulunuyor.

Toplam 55 bin metrekare arsa alanı içerisine inşa edilen Asmalı Evler, konutlara özel bahçeler, yarı olimpik yüzme havuzu, kafe ve fitness salonunun yer aldığı sosyal tesis, kapalı ve açık otoparklar, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları ile betonun değil yeşilin hakim olduğu bir hayat sunuyor. 

170 bahçeli evden oluşan Asmalı Evler Projesi’nin ikinci etabı  Haziran 2013, üçüncü etabı ise Eylül 2013 tarihinde teslim edilecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...