Assange ve Chatfield önce NTV’de

Julian Assange bilginin demokratikleşmesi ve WikiLeaks, Tom Chatfield ise dijital oyun alanındaki en büyük yanlışlar hakkında NTV'ye önemli açıklamalarda bulundular.

29.09.2011 - 13:26

Assange ve Chatfield önce NTV’de

Doğuş Yayın Grubu tarafından düzenlenen Yeni Medya Konferansı’na konuşmacı olarak katılacak olan WikiLeaks kurucusu Julian Assange ile oyun kuramcısı Tom Chatfield, toplantıdan önce NTV ekranlarında.

Assange, video-konferans yoluyla katılacağı YMD Konferansı’nda WikiLeaks fenomeni ve bilginin demokratikleşmesi hakkında görüşlerini paylaşacak. Assange, toplantıdan önce ntvmsnbc Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Yeşiltepe’nin sorularını yanıtladı.

Julian Assange ve Wikileaks Belgeleri konulu progam, 1 Ekim Cumartesi saat 19:15’te, tekrarı ise 2 Ekim Pazar saat 14:15’te NTV ekranlarında olacak.

Sanal alem ve dijital oyunlar konusunda en önde gelen iş kuramcılarından olan Tom Chatfield ise, NTV ekranlarında “bilgisayar oyunları neden 21. yüzyılın en önemli iş alanı oldu?” sorusuna yanıt getirecek.

‘En doğru işler, en büyük yanlışlar’ başlıklı söyleşi, 2 Ekim Pazar günü saat 16:15’te NTV’de yayımlanacak.

Yeni Medya Düzeni Konferansı 2011 için biletler 0212 467 32 20 numaralı telefondan temin edilebilir. Konferans hakkındaki sorular için adres yenimedyaduzeni@ntv.com.tr.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...