Astoria'ya 2014'te Emlak AVM'si açılıyor

İstanbul trafiğinde tüm günü ayırıp sadece 2-3 proje görmek tarihe karışıyor. Artık 30 dakikada Halkalı’dan Kartal’a, Kayaşehir’den Tuzla’ya hatta Antalya’dan Bodrum’a tüm gayrimenkul projelerini aynı anda gezmek mümkün.

05.11.2013 - 10:42

Astoria'ya 2014'te Emlak AVM'si açılıyor

Gayrimenkul dünyası, Esentepe’de buluşmaya hazırlanıyor. Turyap, Demos Fuarcılık ve Itco işbirliğinde hayata geçirilecek olan projeyle Türkiye, ilk kez uygulanacak bir konseptle tanışıyor.

Yılboyu hafta’nın 7 günü açık olacak olan vatandaş, hayalindeki gayrimenkulü AVM gezer gibi standların arasında dolaşarak seçecek.

AVM’lerdeki stratejik mağaza karışımı (shop-mix) mantığını, konut ve ofis geliştiren şirketlere uyarlayacak olan R’Estate Center, Astoria binasının 5 bin metrekarelik bağımsız bir katında hizmet verecek.

Alıcı ve yatırımcılara, modern bir ortamda geniş seçenekler sunacak olan merkez, yılın 365 günü 10.00-19.00 saatlerinde açık kalacak.

Türkiye’nin ilk sürekli emlak tanıtım ve satış merkezi R’Estate Center’da, uzun süreli proje tanıtımları yapılacak.

ALICIYLA SATICI ARASINDAKİ ULAŞIM SORUNU BİTİYOR
R’Estate Center, başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirden projeyi tek çatı altında toplayacak.

Konut almak isteyenlerin, ilçe ilçe dolaşarak zaman kaybetmelerinin önüne geçecek.  Emlak arayanlar farklı proje alternatiflerini sokak, site ve ev dolaşmadan tek bir adresten ayrıntılı olarak inceleyebilecek, emlak projesi seçimlerini kolay, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Tüm emlak projelerinin tanıtımı, İstanbul’un en merkezi alanlarından birinde yapılmış olacak. R’Estate Center, şehrin her yanına ulaşan ana arterdeki konumuyla, yaklaşık 3 milyon kişi olduğu tahmin edilen günlük insan trafiğinin odağında yer alacak.

MİNİMAL ÖLÇEKLİ ÖRNEK DAİRELER
R’Estate Center’da, inşaat şirketleri de projelerini tıpkı yerinde gezdirir gibi etkin şekilde tanıtma olanağı bulacak.

Kurtköy, Samandra, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir gibi lokasyonlarda konumlanan projeler, maketleri ve minimal ölçekli örnek daireleriyle yer alacak. Her firmanın satış temsilcisi, alıcıyı kendi satış ofisinde ağırlayarak bilgilendirecek.

R’Estate Center, konut almak isteyenlere birçok yer dolaşmadan, aynı çatı altında çeşitli alternatifleri sunarak karar vermelerinde yönlendirici olacak. Gayrimenkul sektörü ile birlikte; bankalar, sigorta ve ekspertiz şirketleri gibi kuruluşlar da R’estate Center’de alan kiralayabilecek. Böylelikle, örneğin konut satın alırken kredi kullanmak gerektiğinde hemen bankaların bulunduğu bölüme geçilerek çözüm sağlanabilecek. 

BÜYÜK FİRMALAR PROJEYİ DESTEKLİYOR
Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay yüze yakın firmanın bir arada bulunacağı ve uzun süreli satış ofisi olacak olan proje için Sinpaş, Mesa, Ege Yapı, Emlak GYO, Beyaz inşaat, Dekon İnşaat ve Türkerler inşaat gibi önemli firmaların rezervasyon yaptırdığını belirtti.

YABANCI YATIRIMCIYA TEK MERKEZDEN HİZMET
Bireysel gayrimenkul alışverişinin yanında yurt dışındaki yatırım şirketlerinin de heyetler halinde davet edileceği, uluslararası emlak acentalarıyla entegrasyonun sağlanacağı R’estate Center, konut üreticisi seçkin kuruluşlarla konut alıcıları arasında önemli bir köprü oluşturacak. R’Etate Center için 6 dilde (Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça) web sitesi hazırlanacak. VIP proje tanıtım bölümünün yer aldığı fuayede, 42 inç’lik dokunmatik ekranlarla ziyaretçilere projelerle ilgili ön bilgi verilecek.

BİNASINI DÖNÜŞTÜRMEK İSTEYENE FIRSAT
R’Estate Center , emlak almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek isteyen herkese açık olacak. İnşaat şirketleri gibi mülk sahipleri de stand kiralayabilecek. Kentsel dönüşüm bölgelerinde bulunan toplu konutlar ve siteler, binalarını müteahhitlere tanıtma fırsatı elde edecekler. Binasını dönüştürmek isteyen vatandaşın, müteahhit firmaya ulaşması kolaylaşacak.

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN MERKEZ ÜSSÜ OLACAK
R’Estate Center’da, emlak almak-satmak isteyenlerin dikkatini çekecek  etkinlikler düzenlenecek. Merkez, markalı emlak projelerine tasarım, kalite ve güvenilirlik ödüllerinin verilmesine ev sahipliği yapacak. Yılın çeşitli zamanlarında emlak sektörüyle ilgili meslek odalarının ve kuruluşlarının seminerleri ve konferansları gerçekleştirilecek.

Ulusal çapta yayın yapan bir televizyonda, emlak programı eşliğinde projelerin tanıtımı sağlanacak. Emlak sektörünün en köklü dergisi Emlak Pazarı, organizasyonun yayın organına dönüştürülecek. R’Estate Center’da yer alacak satış ofisleri için TV, gazete, dergi ve internet sitelerinde PR ve tanıtım desteği veren basın merkezi oluşturulacak.

FIRSAT GÜNLERİNDE YÜZDE 25 İNDİRİMLE DAİRE SATILACAK
Her ayın bir günü R’Estate Center’de açık artırma yöntemiyle çok uygun fiyatlarla belli sayıda konut satışa sunulacak. Katılımcı firmaların desteğiyle hazırlanan açık artırma ile  vatandaşlar hayallerindeki evlere çok uygun fiyatlarla ulaşma fırsatı yakalayacaklar.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...