Bir cümle kurmak istiyorsanız bir özneye, bir yükleme ve bir de her ikisinin bir arada ne yapacağını bilmeye ihtiyacınız var. Astroloji'de de sadece burç veya gezegenlerden bahsetmek yetmez. Evler, burç ve gezegenlerin işletimlerini nerede kuracaklarını ifade eder. Astroloji’yi az çok bilenler ne, nerede ve nasılı duymuşlardır. Bizim için gezegenler bir cümlenin "ne" kısmını oluştururlar. Nasıl ise burçlar için geçerlidir. Neredeye gelince evler karşımıza çıkar. Venüs (ne), Kova'da (nasıl), 12. evde (nerede) dediğinizde, bir kişi veya olay hakkında gerekli bilgiye ulaşmaya başlamış olursunuz.

İlişkili Haberler


Evler bir horoskopu 12 parçaya bölen ifade alanlarıdır. Birinin ifade şekline yaklaşırsak, mesela 12. ev bilinçaltını temsil eder. Kişinin kapalı kalan manevi alanları, kısıtlamaları, hissettikleri, gizlilikleri ile ilgilidir. Eğer bu temalara ne ve nasılı eklerseniz kolayca hikayenize ulaşırsınız.

Tüm bunlar şunun için önemlidir ki; günlük veya aylık olarak takip ettiğiniz yorumlarda sık sık evler, gezegenler veya burçlardan bahsederken çeşitli konumlanmalar hakkında da bilgi veriyoruz. Kendinizi daha yakından ve objektif bir bakış açısı ile tanımanızı sağlayacak Astrolojik verileri okurken, bu bilgiler size her zaman lazım olacak. Okuma yöntemlerini bilirseniz, kendi gizeminize ve yolunuzu açacak anahtara daha kolay ulaşırsınız.

http://www.astrologyanalyst.com
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com