Atalay: CHP zorda kaldı

Kayseri’deki rüşvet iddialarıyla ilgili açıklanmamış belge kalmadığını söyleyen İçişleri Bakanı Beşir Atalay, “CHP zor durumda kaldı. Şimdi yeni bir şeyler üretmeye çalışıyorlar” dedi.

17.12.2010 - 16:05

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Tuzla'daki RMK Marine Tersanesi'ndeki gemi indirme töreni sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin, Kayseri'deki rüşvet iddialarına ilişkin sorusu üzerine Atalay, bununla ilgili her konunun konuşulduğunu, özel bir şey olmadığını ifade etti.

Bu konuda her şeyin söylendiğini, açıklanacak her belgenin açıklandığını, yeni bir şey bulunmadığını belirten Atalay, şöyle konuştu:

''Halen açıklanmayan, açıklığa kavuşmamış hiçbir şey yok. Bugün yeni gibi bir belgeden bahsediliyor. O belgeyi zaten sitelerinde yayınladıkları için biz dağıtmamıştık. Biz onların dağıtmadıkları belgeleri dağıtmıştık. Basın mensuplarımızın şu anda bilmediği bir belge yok. O konuda her şey çok açık. Sadece CHP biraz zor durumda kaldı tabii. Meclisteki en önemli bütçe görüşmesini Genel Başkan bu konuya ayırınca, bunun da altı boş çıkınca, şimdi biraz zor durumda kaldı. Şimdi yeni bir şeyler üretmeye çalışıyorlar. Benim gördüğüm o. Söyleyeceğim de bu.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...