Ataşehir'de bar kurşunlandı: 3 yaralı

Ataşehir'de bir barın önüne plakasız lüks marka araçla gelen kimliği belirsiz saldırgan, silahla 6-7 el ateş ettikten sonra olay yerinden kaçtı. Saldırıda 2 müşteri ve 1 bar çalışanı ayaklarından yaralandı.

DHA 14.02.2016 - 04:01 | Son Güncelleme : 14.02.2016 - 04:18

Ataşehir'de bar kurşunlandı: 3 yaralı

Ataşehir'de iddiaya göre arkadaşlarıyla bara eğlenmeye gelen bir kişi, başka bir müşteri ile kavga etti. Çıkan kavga sonucu barın işletmecisi tarafından yanındaki arkadaşlarıyla birlikte barın dışına çıkarıldı.

Bardan dışarıya çıkarılmasına sinirlenen müşteri, olaydan 1 saat sonra plakasız lüks marka araçla barın önüne gelerek elindeki silahla 6-7 el ateş ettikten sonra olay yerinden araçla kaçtı. Silah seslerini duyan barın müşterileri arasında kargaşa oluştu.

Olayda müşteri olarak bara gelen Emircan T., Bilbey Ö. ve barda garson olarak çalışan Tuncay T., ayaklarından yaralandı. Yaralılar kendi imkanlarıyla barın yakınında bulunan özel bir hastaneye giderek tedavi altına alındılar. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Polis olay yerinde çok sayıda mermi kovanı buldu.

Barın güvenlik kameralarını ve cadde üzerindeki MOBESE kamerasını incelemeye alındı. Kaçan şüpheliyi arama çalışmaları devam ederken olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Sayfa Yükleniyor...