Avea, kurjmsal çözümlerini tek bir konsept çatı altında topladı. Bundan böyle kurumsal müşterilere yönelik ürün, hizmet ve çözümler artık AveaBiz çatısı altında sunacak.

“Her şey bizim için” sloganı ile sunulan AveaBiz'in ilk büyük kampanyası Intercity işbirliğinde düzenlenecek “Türkiye’de İşletmelerin Arabası Bizden” kampanyası olacak. Belirli bir fatura taahhüdü veren müşterilere 3 yıla kadar kiralık araç tahsis edilecek.

Taahhüt miktarına bağlı olarak kullandırılacak araçlar arasında Renault Symbol, Hyundai i30, Mercedes C180K, ve BMW 320d bulunuyor. Mercedes ve BMW otomobillerin, 10 bin TL civarındaki aylık kurumsal fatura taahhütlerinde sunulacağı belirtiliyor. Firmanın Çırağan Oteli'nde düzenlediği basın toplantısında verilen bilgiye göre, tahsis edilecek araçların kiralık olmaları nedeniyle müşterilere servis, vergi gibi masraflar yansıtılmayacak.

Tanıtım toplantısında konuşan Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman, yeni bir değişim hareketi başlattıklarını, geliştirilen yeni ürün, hizmet ve çözümleri bundan böyle AveaBiz çatısı altında sunmaya devam etme kararı aldıklarını söyledi.

Kurumsal markanın nasıl olması gerektiğine kurumsal hat kullanıcıları ile beraber karar verdiklerini belirten Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan da, 2010 yılında yaptıkları araştırmalar sonucunda tüm organizasyonu, iş süreçlerini, müşteriye bakışı ve projeleri beklentilerle paralel hale getirdiklerini ifade etti.

İlk kampanyalar çerçevesinde numarasını AveaBiz’e taşıyan ve 1 yıl taahhüt veren müşterilere, sadece 54 TL’ye şirketiçi 5 bin dakika, tüm Avealılarla 5 bin dakika ve diğer yönlerle 3 bin dakika görüşme süresi sunulacak.

Microsoft Türkiye ile işbirliği çerçevesinde sunulan ve Avealılara profesyonel ofis deneyimini mobil olarak yaşatan aveamail.com servisi, “İnternet Siteniz Avea’dan”, Taksitli Araç Takip, BlackBerry 9780, Samsung Omnia 652 kampanyaları, rekabetci Kurumsal SMS teklifleri ile internet dünyasına en uygun fiyatlarla mobil erişimi sağlayan Jet Modem ve Data kampanyalarına da devam edecek.