Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Etiler’de başı kesilerek öldürülen Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun ailesine 3 Eylül'de "çok güzel bir hediye" vereceğini söyledi.

Karabulut, hediyenin ne olduğuna dair ise "O bana ait. Kötüsü veya iyisi..." dedi.

Baba Karabulut, şöyle konuştu:

“Münevver Karabulut niçin katledilmiştir, sebebi nedir? Baba olarak TBMM’ye gittim. Devlet bana namus sözü verdi. Devletin Emniyet Müdürü namusu kolay değil. Bu namusu Garipoğlu lekeleyecekse 70 milyona yazıklar olsun. Sayın Cerrah benim hakkımda suç duyurusunda bulunacakmış. Ben ölmüşüm ya! Ölüye, mezar taşına dava açsan ne olur?

Cem Garipoğlu’nun babası şu anda cezaevinde yatmıyor, beş yıldızlı otelde yatıyor. İddia ediyorum, parayla normal mahkum muamelesi görmüyor.

Birebir kızımla arkadaşlık yapmıyor. İlk önce kızımın arkadaşlık grubuna giriyor. Sonra kızımla arkadaşlık yapıyor. Yani bu 3-4 aylık bir mesele. Bu normal bir cinayet değil. Aptal, sapık, psikopat değil son derece mantıklı ve zeki bir insan... Bunu arkadaş grubunun içindekiler söylüyor.

Diyorum ki, bir grup kızımı hedef seçti. O grup, Cem Garipoğlu’nu görevlendirdi ve kızım katledildi.

Hala Garipoğlu’nu bir araştıracak yürekli bir kalem yok mu bu ülkede? Bugün bu zanlı kaçıyor değil mi, hangi şartlar altında kaçırıldığını ben biliyorum baba olarak.”