NTV

Babasının mezarı başında intihar girişiminde bulundu

DHA

Türkiye
a0632358641c38f38c8e4045cc535b2b.jpg

Zeytinburnu'nda kanser hastası olan yaşlı adam, babasının mezarı başında silahla başına ateş ederek intihar girişiminde bulundu. Bıraktığı notta kanser olduğunu, kimseye yük olmak istemediği için intihar ettiğini yazdı.

88 yaşındaki İhsan Şenol 1976 yılında hayatını kaybeden babası Mehmet Şenol'un Zeytinburnu'ndaki Kozlu Mezarlığı'ndaki mezarına geldi.

Bir süre burada vakit geçiren Şenol, yanında getirdiği tabancayla başına ateş ederek intihar girişiminde bulundu. Silah sesini duyan mezarlık görevlileri olay yerine koştu. Kanlar içerisinde yerde yatan Şenol'u gören görevliler, durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralı olan Şenol'u hastaneye kaldırdı. Hastaneye kaldırılan Şenol'un durumunun ağır olduğu öğrenildi.

POLİSLER İNCELEME YAPTI

Olay yerine gelen polis ekipleri, mezarlık çevresine şerit çekerek incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerde mezarın yanında bir tabanca bulundu.

İNTİHAR GİRİŞİMİNDEN ÖNCE NOT YAZDI

Şenol'un intihar girişiminde bulunmadan önce bir not bıraktığı, notta ise kanser olduğunu, kimseye yük olmak istemediği için intihar ettiğini yazdığı belirtildi.

ETİKETLER