Bahçeli corona virüs aşısı oldu

MHP lideri Bahçeli, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın daveti üzerine Covid-19 aşısını yaptırdı. 73 yaşındaki Bahçeli, ''İnşallah bu salgından el birliği ile çok yakın zamanda kurtulacağımızı ümit ediyor, tüm halkımızı da aşı olmaya davet ediyorum'' dedi.

ntv.com.tr - Anadolu Ajansı 15.01.2021 - 11:57 | Son Güncelleme : 15.01.2021 - 13:08

Bahçeli corona virüs aşısı oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni tip corona virüs (Covid-19) aşısı yaptırdı.

Parti genel merkezindeki makamında bu sabah CoronaVac aşısının ilk dozunu yaptıran Bahçeli, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

"Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'nın daveti üzerine, başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde ben de Covid-19 virüsü aşımı yaptırdım.

İnşallah bu salgından el birliği ile çok yakın zamanda kurtulacağımızı ümit ediyor, tüm halkımızı da aşı olmaya davet ediyorum."

BAKAN KOCA'DAN BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'dan yaptığı paylaşımda Bahçeli'ye aşı programına destek ve katkıları için teşekkür etti.

Koca, mesajında şu ifadeleri kullandı:

''Sayın Devlet Bahçeli’ye devlet politikaları söz konusu olduğunda gösterdiği hassasiyetin bir parçası olarak aşı programına olan destek ve katkıları sebebiyle çok teşekkür ederim. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.''

Sayfa Yükleniyor...