Bahçelievler'de yangında şüpheli ölüm, cinayet çıktı

İstanbul Bahçelievler’de bir binada çıkan yangında hayatını kaybeden Suriyeli Lina Hamid’in eşinin kardeşi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Anadolu Ajansı 10.10.2017 - 18:59 | Son Güncelleme : 10.10.2017 - 22:43

Bahçelievler'de yangında şüpheli ölüm, cinayet çıktı

Bahçelievler’de bir binada çıkan yangında hayatını kaybeden Suriyeli Lina Hamid’in eşinin kardeşi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

Saat 17.00 sularında Soğanlı Mahallesi Misket sokakta bulunan bir binada çıkan yangında yaşamını yitiren Suriyeli Hamid’in eşinin, kardeşi tarafından öldürüldüğü belirtildi.

Lina Hamid’in (20) kocası E. O. (27) ve erkek kardeşi E. O. aynı evde ikamet ediyordu. E.O., daha önce tartıştıkları kardeşinin eşi Hamid ile konuşmak için eve gitti.

Evde tekrar tartışmaya başlayan ikili arasında kavga başladı. Kavganın büyümesiyle yengesi Hamid’i saç kurutma makinesinin kablosuyla boğarak öldüren E.O., cesedi yakarak evden uzaklaştı.

Bahçelievler Asayiş Şube Amirliği ekiplerince yakalanan kardeş E.O., ifadesinde cinayeti itiraf etti. Yüzünde ve ellerinde kavgadan dolayı tırnak izleri bulunan E.O.’nun üzerinden maktule ait kolye ve yüzük çıktığı öğrenildi.

Zanlı E.O.’nun emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...