Bakan'dan yağmur duası

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da esnaf ziyaretleri sırasında zemzem içip yağmur duası okudu. Eroğlu, "Yarabbi bol rahmetini gönder, barajlarımızı doldur" diye dua etti.

Haberler - Anadolu Ajansı 25.01.2014 - 16:24

Bakan'dan yağmur duası

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir takım ziyaretler için geldiği memleketi Afyonkarahisar'da esnaf ziyaretine Anıtpark önünden başladı. Daha sonra Gazlıgöl Caddesi'nde ziyaretlerini sürdüren Eroğlu, iş yerlerine tek tek girerek esnaflarla sohbet etti. Eroğlu, bazı esnafların ikramlarını geri çevirmeyerek onlarla birlikte çay içti.

Osman Korkmaz adlı bir esnafın dükkanını ziyaret eden Eroğlu, Orman Yüksek Mühendisi olan Korkmaz ile ormancılık alanında yapılan yatırımlar ve Afyonkarahisar Tıbbi ve Itri Bitkiler Merkezi hakkında sohbet etti. Korkmaz, Eroğlu'na "Ağaca Dua" isimli şiir hediye etti.

Eroğlu ardından bir esnafın dükkanında, kendisine ikram edilen hurmadan yedi, zemzem içti. Zemzem içerken Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile birlikte zemzem duasını yapan Eroğlu, dua sonunda "Yarabbi bol rahmetini gönder, barajlarımızı doldur" diye yağmur duası etti.

Sayfa Yükleniyor...