Silivri Fatih Mahallesi’nde oturan 15 yaşındaki Zehra Bozdağ, 30 Mart Çarşamba günü saat 17.00 sıralarında bakkala gittiğini söyleyerek evden çıktı. Genç kızdan o günden bu yana haber alınamıyor.

Kızlarının hayatından endişe ederek yetkililerden yardım isteyen aile, nerede olduğunu bilenlerin ya da kızlarını görenlerin insanlık namına kendilerine haber vermelerini istedi.

''EVİMİZİN BAKKALA UZAKLIĞI 25 METRE YOK''

Kayıp genç kızın babası Mürsel Bozdağ ''Saat 17. 00'de evden çıktı. Evimizin bakkala uzaklığı 25 metre yok, biraz bekledik gelmeyince meraklandım. Ablasını arayarak durumu bildirdim. Ablası da amcası ve babaannesinin arayarak orada olup olmadığını soruşturdu. Orada olmadığını öğrenince İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek kayıp müracaatında bulunduk. 9 gündür haber alamıyoruz, başına bir iş geldiğinden korkuyoruz” dedi.

''ARTIK KORKUYORUM''

Kızının kaybolduğunda Samsun’da olduğunu söyleyen anne Hacer Bozdağ da, “Bana haber vermediler. Sabah geldiğimde haberim oldu. 9 gündür kızımı arıyorum. Artık korkuyorum. Her gün emniyete giderek bir haber olup olmadığını soruyoruz. Dayanacak gücüm kalmadı artık, kızım bunları izliyorsa çıksın ben sağım desin, bana ulaşsın başka hiç bir şey istemiyorum. Ben kızımı istiyorum” diye konuştu.