Balkonda hava alırken vuruldu

Ankara'da kızının hava alması için balkona çıkardığı 70 yaşındaki kadın, alacak verecek meselesi nedeniyle ateşlenen mermilerin hedefi oldu. Ağır yaralanan kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Anadolu Ajansı 09.10.2013 - 02:23

Balkonda hava alırken vuruldu

Başkentte, alacak verecek meselesinden arkadaşının evine ateş açan şüphelinin tüfeğinden çıkan saçmalar 70 yaşındaki Hatice Çeken'e isabet etti. Ağır yaralanan yaşlı kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Altındağ Doğantepe Mahallesi 1374 Sokak'ta İsmail Ç. ve Necip Ö. kahvehanede alacak verecek meselesi yüzünden tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine kahvehanedekiler araya girerek kavgayı önledi. Daha sonra Necip Ö. av tüfeğiyle İsmail Ç'nin evine doğru ateş etti.

Eve geldikten sonra evinin kurşunladığını öğrenen İsmail Ç. de tüfekle Necip Ö'nün evine gitti ve ateş açtı. Bu sırada kızı tarafından hava almak için balkona çıkarılan yaşlı kadın Hatice Çeken'in vücudunun çeşitli yerlerine İsmail Ç'nin av tüfeğinden çıkan saçmalar isabet etti.

Ağır yaralanan Hatice Çeken, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, saçmaların İsmail Ç'nin silahından çıktığını belirledi. Gözaltına alınan İsmail Ç, sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...