'Barışı beraber yaratalım'

Social Inclusion Band, Yasemin Mori, Sattas, Naim Dilmener 21 Eylül BM Barış Günü'nde Babylon'da.

16.09.2013 - 15:31

'Barışı beraber yaratalım'

Uluslararası barış kuruluşu MasterPeace Türkiye açılışını BM Barış Günü olan 21 Eylül Cumartesi akşamı Babylon'da yapıyor. Geceye Social Inclusion Band, Yasemin Mori, Sattas, Naim Dilmener ve sürpriz isimler katılıyor. Ayrıca kadın vokal grubu Hattun 'Imagine' şarkısı ile barışa seslenecek.

Gece aynı zamanda 21 Eylül 2014'te gerçekleşecek olan ve dünyanın her bir tarafından gelecek tanınmış isimlerin de yer alacağı büyük MasterPeace barış etkinliklerinin lansmanı olacak.

MasterPeace, insanlara yeteneklerini barış ve birliktelik adına kullanmaları için ilham verme vizyonu ile kurulmuş, kar amacı gütmeyen tarafsız bir barış organizasyonu. Hedefi, müzik ve sanat yoluyla daha yaşanılabilir, güvenli ve çatışmasız bir dünya yaratmak. Organizasyonun temelleri Hollanda'da atılmış ve Utrecht, Kahire ve İstanbul'da ofislerimiz bulunuyor. 40'tan fazla ülkede etkinlik gösteren MasterPeace küresel çapta tanınmış bir kuruluş ve 2013'ten beri İstanbul'da faaliyet gösteriyor.

Masterpeace Türkiye büyükelçilerinin arasında şimdiden Sezen Aksu, Şevval Sam, Zülfü Livaneli ve Pelin Batu gibi ünlü isimler var.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...