Başbakan Yıldırım'dan ramazan mesajı

Başbakan Binali Yıldırım, "Bu gece ilk teravih ve ilk sahurla karşılayacağımız ramazanın ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve bütün insanlığa barış, huzur getirmesini temenni ediyorum. Mübarek Ramazan ayı hürmetine, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların son bulmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Anadolu Ajansı 26.05.2017 - 21:07 | Son Güncelleme : 26.05.2017 - 23:09

Başbakan Yıldırım'dan ramazan mesajı

Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre Yıldırım, ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yıldırım mesajında, şunları kaydetti:

"Bu gece ilk teravih ve ilk sahurla karşılayacağımız ramazanın ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve bütün insanlığa barış, huzur getirmesini temenni ediyorum. Mübarek ramazan ayı hürmetine, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların son bulmasını diliyorum. Toplumsal ve insani dayanışmanın en üst düzeye çıktığı mübarek ramazanın bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini Cenab-ı Mevlamdan niyaz ediyorum."

KILIÇDAROĞLU: HAYIRLI BİR RAMAZAN AYI GEÇİRMENİZİ DİLERİM

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da ramazan ayının başlaması nedeniyle resmi Twitter hesabından açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu, "Ülkece Ramazan ayının birleştirici öğretisini yaşayacağımız mübarek günler başlıyor. Hayırlı bir Ramazan ayı geçirmenizi dilerim" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...