Başkan eşlerinden cezaevine moral ziyareti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve ilçe belediye başkanlarının eşleri, yolsuzluk operasyonu kapsamında tutuklanan kadın bürokratları cezaevinde ziyaret etti.

Haberler - Anadolu Ajansı 19.05.2011 - 11:15

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun eşi Türkegül Kocaoğlu ve ilçe belediye başkanlarının eşleri, Bergama Cezaevi’ne giderek belediye Genel Sekreteri Pervin Şenel Genç, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Keskin ve Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Müdürü Nagehan Genç'e moral ziyaretinde bulundu.

Türkegül Kocaoğlu ile birlikte ziyaret için Bergama'ya gidenler arasında Mordoğan, Menemen, Bergama, Zeytinova, Karabağlar, Aliağa, Foça, Güzelbahçe, Bergama ve Buca belediye başkanlarının eşlerinin yer aldığı kaydedildi.

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ve Dikili Belediye Başkanı Osman Özgüven de cezaevi kapısına gelerek başkan eşlerine destek verdi.

Tutuklu sanıklarla yalnızca üç kişinin görüşme yapmasına izin verildiği için cezaevine Türkegül Kocaoğlu ile Aliağa Belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz'un eşi Emine Oğuz ve Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm'ün eşi Fatma Kürüm alındı.

Türkegül Kocaoğlu, ''Onlara olan inancımızı belirtmek için geldik. Kendilerini iyi gördük. Moralleri iyi. Bizim ziyaretlerimiz de onlara moral veriyor'' ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...