Batışehir'de yeni etap satışa çıkıyor

Ege Yapı Group, İstanbul'un yeni merkezi Bağcılar’daki Batışehir projesinde yeni etap satışlarını başlatmaya hazırlanıyor.

01.04.2012 - 16:18

Batışehir'de yeni etap satışa çıkıyor

Ege Yapı Group’un Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş. (EPP), TOKİ ve Emlak Konut GYO işbirliğiyle Bağcılar’da 800 milyon dolar değerindeki Batışehir projesinde 338 konutluk yeni etap satışları çok yakında başlayacak.

Ege Yapı Group'un yeni etapla birlikte müşterilerinin farklı beğeni ve ihtiyaçları doğrultusunda 47 farklı tipte daire seçeneğini daha sunduğu Batışehir’de, daire büyüklükleri 41 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor.

Ege Yapı Group, ilk etaplarının yüzde 70’inin satıldığı proje için iki yeni ödeme alternatifi daha sunuyor.

Konut bedelinin %1‘ini ödeyerek peşinatın %29’luk kısmını vade farksız Haziran 2013 tarihine ötelemek ya da 0 faiz avantajından faydalanmak mümkün. Peşinatın bir bölümünü ödeyerek taksitleri vade farksız 2013 yılında ödemeye başlamak da bir başka seçenek.

Atatürk Havaalanı ve Maslak’a 10 dakika mesafede yer alan projenin içinde otel, ticaret merkezi, spor ve yaşam merkezi, özel eğitim kompleksi, rezidans, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, alışveriş caddesi, spa, sauna, squash, basketbol, voleybol ve mini golf sahaları yer alıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...