Baykal sorusuna müzeli yanıt

Kültür Bakanı Ertuğrul Günay, “Deniz Baykal geri döner mi?” sorusuna Müzeler Haftası’nda olunduğunu hatırlatarak, “Müzelerimize daha çok ilgi göstermeye çalışıyoruz” diye yanıt verdi.

Anadolu Ajansı 18.05.2010 - 13:40

Hacettepe Üniversitesi ve Altındağ Belediyesi'nin Hamamönü bölgesinde ortaklaşa yürüttüğü Sanat Sokağı projesinin inşaat alanında incelemelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, gazetecilerin CHP'de yaşanan son gelişmelerle ilgili sorularını yanıtladı.

Bir televizyon programında Deniz Baykal’a ait olduğu iddia edilen görüntülerin kaynağının CHP içinden olabileceğini düşündüğünü söylediğini hatırlatan Günay, “Alındı arkadaşlar ama yaşadığımız olaylar tespitlerimin ne kadar doğru olduğunu galiba gösteriyor diyeyim nokta. Bu konu bitmiştir'' diye konuştu.

Günay, ''Peki Deniz Baykal döner mi?'' sorusuna da gülerek, ''Size şunu söyleyeyim arkadaşlar, bugün Müzeler Haftası biliyorsunuz, Türkiye çapında biz de müzelerimize her zamankinden çok fazla büyük bir ilgi göstermeye çalışıyoruz'' yanıtını verdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...