BBM efsanesi iOS ve Android’e geldi

Mobil uygulama dünyasının en eski ve popüler mesajlaşma uygulamalarından BlackBerry Messenger (BBM), Android ve iOs işletim sistemleri için sunuldu.

Haberler 22.10.2013 - 09:55

BBM efsanesi iOS ve Android’e geldi

BBM efsanesi, Androdi ve iOS platformlarına geldi. BlackBerry’nin klavyeli modelleriyle bir zamanlar dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan BBM, 1 milyarı aşkın Android ve yüz milyonlarca iPhone ve iPad kullanıcısına sunuldu.

BlackBerry, dün blog sayfasından yaptığı açıklamada BBM’in bir gün içinde Google Play, AppStore ve Samsung uygulama platformunda belireceğini duyurdu. BBM’in Android ve iOS platformuna gelişi ilk olarak geçtiğimiz ay duyurulmuştu.

BBM indirmek isteyen kullanıcılar, BlackBerry’nin sayfasından uygulamaya erişebilecekleri gibi google Play ve AppStore’u da tercih edebilir. E-posta adresi girilerek yapılan indirme işleminin ardından kullanıcılara gönderilen e-posta, uygulamanın kullanıma hazır olduğunu bildirecek.

Yeni modelleriyle istediği başarıyı 2013’te elde edemeyen ve üçüncü çeyrekte 1 milyar dolar zarar eden BlackBerry, BBM efsanesiyle aradığı taze kanı bulabilir.

BBM’i BlackBerry sayfasından indirmek için TIKLAYIN

Sayfa Yükleniyor...