BBP Lideri Destici trafik kazası geçirdi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara'da trafik kazası geçirdi. Kazada hafif şekilde yaralanan Destici'nin hastaneye kaldırıldığı, durumunun iyi olduğu belirtildi.

24.12.2012 - 10:29

BBP Lideri Destici trafik kazası geçirdi

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, makam otomobilinin kaza yapması sonucu ''hafif şekilde'' yaralandı.

Destici'nin içinde bulunduğu makam aracı sabah saatlerinde Ankara'nın Etlik semtinde GATA'nın da bulunduğu kavşakta bir başka araçla çarpıştı.

Kazada, Destici'nin başında küçük bir yarık oluştuğu bildirildi.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) kaldırılan Mustafa Destici'nin beyin tomografisinin çekildiği, durumunun iyi olduğu belirtildi.

'TEDBİREN MÜŞAHEDE ALTINDA TUTULUYOR'
BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, geçirdiği trafik kazasında yaralanan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin tomografisinde herhangi bir sıkıntının çıkmadığını, tedbiren müşahede altında tutulduğunu söyledi.

Tunç, yaptığı açıklamada, sabah saatlerinde trafik kazası geçiren Destici'nin ilk tedavisinin GATA'da yapıldığını, ancak partililerin hastanede kalabalık oluşturması nedeniyle sıkıntı yaşandığı için Yıldırım Beyazıt  Üniversitesi Tıp Fakültesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildiğini belirtti.

Destici'nin herhangi bir sağlık probleminin olmadığını, ancak kaza sırasında kafasını çarpması nedeniyle müşahede altında tutulması gerektiğini ifade eden Tunç, ''Tomografi neticesinde herhangi bir sıkıntı yok. Ne kadar müşahede altında tutacaklar bilmiyorum. Birkaç saat müşahede altında tutulduktan sonra taburcu olacaktır'' diye konuştu.

Kazada, Destici'nin korumasında herhangi bir sağlık problemi oluşmadığı bilgisini veren Tunç, şoförün de Numune Hastanesi'nde tedavi gördüğünü, hayati bir sorununun bulunmadığını söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...