'Beni Affet' yeni bölümleriyle STAR’da

Bir aile hikâyesi 'Beni Affet', yeni bölümleri ile hafta içi 17.30’da Star’da ekrana gelmeye başlayacak.

05.03.2012 - 13:49

'Beni Affet' yeni bölümleriyle STAR’da

Ana haber öncesi yayınlanan ve tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Beni Affet” dizisi 101. bölümünden itibaren artık Star’da yayınlanacak.

Ankara’da çekilen dizinin oyuncuları Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi başarılı tiyatroculardan oluşuyor.

İnternette dinlenme rekorları kıran dizinin müziklerini Şevval Sam seslendiriyor.

Sınır tanımayan ve vazgeçilmez aşkların, karşılıksız sevgilerin, bu uğurda ödenen bedellerin ve intikamların, yer aldığı dizide heyecan hiç düşmeden devam edecek.

101. Bölüm'de neler oluyor?
Nazire ve Berat Baharların evinde yaşamaya başlamıştır. İki aile bütün imkanlarını bir araya getirerek zorlukların üstesinden gelmeye çalışırlar. Berat’ı kirli işlerine bulaştırmak konusunda ısrar eden Kubilay’ın hedefi Berat’ın canından çok sevdiği Bahar’dır. Kubilay’ın tehdit aracı olarak kullandığı Bahar’ı başına gelecek fena olaydan Kemal kurtarır. Berat ise Kubilay’ın yapabileceklerinden korktuğu için onunla çalışmaya razı olur.

Öte yandan Berat’tan hamile olan Handan Kemal’i evliliğe ikna etmek için karnındaki bebeği Kemal’inmiş gibi göstermeye kararlıdır.

Oktay Feride’ye deli divane aşık olmuştur. Feride ise niyetini bilmediği Oktay’ın sonu gelmez takiplerinden huzursuzdur. Oktay’ın Feride’yi görür görmez tutulmasının ardındaki gerçek nedir? Feride’yi nasıl bir teklif beklemektedir?

Diğer yandan Eylül çıktığı sahte yolculuğa son vermiştir. Eylül’ün Cüneyt’le evlenebilmek için Kozanlara ailesiyle ilgili söylediği yalanlarına bir yenisi daha eklenir. Eylül başına büyük olaylar açan annesi olarak tanıttığı kadınla ilgili nasıl bir açıklama yapacaktır?

Yayın Günü: 5 Mart Pazartesi
Yayın Saati: 17.30

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...