Beştepe'de Erdoğan-Karamollaoğlu görüşmesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi. Beştepe'deki görüşme yaklaşık 2,5 saat sürdü.

Haberler - ntv.com.tr - Anadolu Ajansı 10.11.2021 - 17:53 | Son Güncelleme : 10.11.2021 - 20:04

Beştepe'de Erdoğan-Karamollaoğlu görüşmesi

Ankara'da bugün dikkat çeken bir görüşme vardı.

Cumhurbaşkanı , Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Genel Başkanı 'nu kabul etti. Basına kapalı görüşme 2 saat 20 dakika sürdü.

Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Karamollaoğlu arasında, dostane bir ortamda ve olumlu havada geçen görüşmede ülke, bölge ve dünya gündemindeki konular ele alındı.

Görüşmede, Erdoğan ve Karamollaoğlu, iç siyasetten ekonomiye, dış politikadan terörle mücadeleye kadar birçok başlıktaki gelişmeler hakkında karşılıklı fikir teatisinde bulundu.

"DOSTANE, GÜZEL BİR GÖRÜŞME OLDU"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımızla bir görüşme talebimiz olmuştu, bugüne randevu verdiler. 2 saat kadar uzunca bir zaman hem ülkemizin hem dünyanın neredeyse temas etmediğimiz meselesi kalmadı. Bazı noktalarda aynı fikirleri, bazı noktalarda da farklı fikirleri taşıyoruz ama çok dostane, güzel bir görüşme oldu" değerlendirmesinde bulundu.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...