Beyoğlu'nda iki grup arasındaki kavgada kurşun yağdı: 4 yaralı

Beyoğlu'nda, aralarında husumet bulunan iki grup arasında yaşanan kavga silahlı saldırıya dönüştü. Kavga sırasında belindeki silahı çıkaran bir kişi, husumetli olduğu kişilere kurşun yağdırdı. Yaralanan 4 kişi, kendilerine ait olan internet kafeye sığınırken, silahlı saldırgan ile 2 arkadaşı yaya olarak kaçtı.

89079f2bc434e3deae8956c3e08d72fd.jpg

İstanbul Beyoğlu'nda saat 15.00 sıralarında iddiaya göre, aralarında daha önceden husumet bulunan iki grup arasında dün akşam tartışma yaşandı.

Mahallelinin araya girmesiyle sona eren tartışma, iki grubun bugün bir kıraathane önünde karşılaşmalarıyla tekrar alevlendi.

İki grup arasında tekrar başlayan tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Mahalle sakinleri kavgayı ayırmaya çalışırken, kavga edenlerden bir kişi belindeki tabancayı çıkararak karşı gruptakilere ateş etmeye başladı.

POLİS SALDIRGANLARI ARIYOR

Silahlı saldırıya uğrayan Taner O., kardeşi Ensari O. ile amca çocukları Mehmet Nesim O. ve Orhan O., kurşunlardan kaçmak için yolun karşısındaki kendilerine ait olan internet kafeye sığındı. Peşlerinden giden saldırgan kafeye girerek kurşun yağdırmaya devam etti. Saldırıda, iki kardeş ve amca çocukları bacaklarından yaralandı. Silahlı saldırgan ile 2 arkadaşı olay yerinden yaya olarak kaçtı.

Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis, çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık görevlileri internet kafede yaralılara ilk müdahaleyi yaptı. Yaralılar yapılan ilk müdahalelerin ardından çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis, olayın ardından kaçan saldırgan ile 2 arkadaşını yakalamak için çalışmalara başladı.

Sayfa Yükleniyor...