‘Bir ambulansın siren sesi gibiydi gidişin’

Konya'da kazada yaralanan hastayı taşıyan ambulans ile otomobilin çarpması sonucu 5 kişi yaralandı. Otomobildeki ''Bir ambulansın siren sesi gibiydi gidişin, yol vermekten başka çarem yoktu güzelim'' yazısı dikkati çekti.

Haberler - Anadolu Ajansı 19.01.2013 - 18:16

‘Bir ambulansın siren sesi gibiydi gidişin’

Merkez Karatay ilçesi Vatan Sanayi Sitesi'nde meydana gelen trafik kazasında yaralanan Emine Açıkgöz, 112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesi sonrasında hastaneye götürülmek üzere ambulansa alındı.

Ahmet Güneş idaresindeki ambulans, Karatay ilçesindeki Aslanlıkışla Caddesi ile Fetih Caddesi'nin kesiştiği kavşakta, Durmuş Ali Barut idaresindeki otomobille çarpıştı.

Ambulanstaki görevlinin telsiz anonsuyla olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Önceki kazada yaralanan Emine Açıkgöz ile ikinci kazada yaralanan otomobil sürücüsü Durmuş Ali Barut ile Şifa ve Emine Yalçın, ambulanslarla farklı hastanelere kaldırıldı.

Otomobilde sıkışan Gülbahar Yalçın ise itfaiye ve sağlık ekiplerinin çalışması sonrasında kurtarılarak hastaneye götürüldü.

Ambulansa çarpan otomobildeki, ''Bir ambulansın siren sesi gibiydi gidişin. Yol vermekten başka çarem yoktu güzelim'' yazısı dikkati çekti.

Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Sayfa Yükleniyor...