Bir yıl sonra cesedi bulundu

İzmir'de bir yıl önce hakkında kayıp ihbarı yapılan 24 yaşındaki genç, kullanılmayan su deposunda ölü bulundu.

17.04.2014 - 01:19

Bir yıl sonra cesedi bulundu

İzmir'in Bayraklı ilçesinde ailesinin bir yıl önce bulunması için polise müracaat ettiği gencin cesedi, yerden metrelerce yüksekte kullanılmayan su deposunda bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Bayraklı ilçesinde bulunan eski Kula Mensucat Fabrikası'na ait su deposuna kuş avlamak için giden 2 kişi, burada bir ceset görünce polise haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, depoya inerek yaptıkları yaptıkları incelemede, uzun süredir burada beklediği anlaşılan cesedin üzerinde, kimliği bulunan Ali Kırlangıç'a (24) ait olduğunu tespit etti.

Kimlik üzerinden yapılan sorgulamada, cesedi bulunan Kırlangıç için ailesinin 13 ay kayıp başvurusunu yaptığı ve uyuşturucu suçundan sabıkasının bulunduğu belirlendi.

Ceset, savcılık incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

'YÜKSEKTEN DÜŞMÜŞ'
Araştırmayı sürdüren polis, merdivenlere çıkılan onlarca metre yükseklikteki depoda cesedi bulunan Kırlangıç'ın, muhtemelen dengesini kaybederek depoya düştükten sonra hayatını kaybetmiş olabileceği değerlendirmesi yaptı.

Kırlangıç'ın, İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsisinde de ateşli silah, kesici ve delici alet yarasına rastanılmadığı, uyluk kemiğinde kırık tespit edildiği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...