Bisikletiyle okula giden öğrenci sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

Edirne’de üniversiteye bisikletiyle gittiği sırada başıboş köpeklerin saldırısına uğrayan öğrenci hastanelik oldu. Yüzüne dikiş atıldığını ve kolunda kırık oluştuğunu söyleyen genç, bu yıl en az 10 defa köpeklerin saldırısına uğradığını belirtti.

Haberler - İHA 09.06.2022 - 15:14

Bisikletiyle okula giden öğrenci sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

'de okula giderken köpeklerin saldırısına uğrayan genç yaralandı.

Olay, istasyon Mahallesi'nde bulunan inşaat alanının çevresinde meydana geldi.

Trakya Üniversitesi öğrencisi Barış Kar, her gün bisikleti ile okula gitmek için kullandığı güzergahta başıboş köpeklerin saldırısına uğraması sonucu bisikletten düşerek yaralandı.

Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Kar, başıboş sokak köpekleri sorununa yetkililerin çözüm bulması gerektiğini ifade etti.

Trakya Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencisi Barış Kar, Edirne’de bisikleti ile okula giderken köpek saldırısına uğrayıp yaralandığını belirterek, “Burası benim bisiklet ile okula gittiğim yol, bisiklet ile geçerken inşaatın yanındaki köpekler tarafından saldırıya uğradım. Acile gittiğimde yüzüme dikiş atıldı ve kolumda kırık olduğu tespit edildi" dedi.

"BU YIL EN AZ 10 KERE SALDIRIYA UĞRADIM"

5 gün içinde ameliyat olup olmayacağının belli olacağını söyleyen Kar, "Daha önce de okula giderken köpeklerin saldırısına uğramıştım. Bu yıl içinde en az 10 kez saldırıya uğradım. Çevredeki binalarda öğrenciler kalıyor. Öğrencilerin köpekler ile başı belada. Bu soruna bir çözüm bulunması gerekiyor” dedi.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...