'Biz özel üretimmişiz'

Tuğba Özay, 'Miss Model of Turkey' yarışmasının jürisindeydi...

31.05.2011 - 09:36

'Biz özel üretimmişiz'  

Bodrum'da düzenlenen ''Türkiye Mankenler Kraliçesi'' (Miss Model of Turkey) yarışmasını Sevcan Yaşar kazandı. Türkiye'yi Kasım ayında Çin'de düzenlenecek Dünya Mankenler Kraliçesi (Miss Model Of World) yarışmasında Sevcan Yaşar temsil edecek.

Sunuculuğunu Toprak Sergen ve Ece Filiz'in yaptığı yarışma, Bodrum Kefaluka Otel'de düzenlendi. Organizasyon Komitesi Kurucu Başkanı Çevik Suha Alpaylı, yarışma öncesinde yaptığı konuşmada, ''Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması''nın bu yıl 23'üncü defa düzenlendiğini belirtti.
Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması'nın ise bu yıl kasım ayında Çin'de yaklaşık 60 ülkenin katılımıyla yapılacağını belirten Alpaylı, bu geceki temsyarışmada dereceye giren mankenlerin de değişik tarihlerde Türkiye'yi uluslararası yarışmalarda il edeceğini kaydetti.

Aralarında sanatçılar Reyhan Karaca, Hande Yener, mankenler Tuğba Özay ve Ece Gürsel gibi isimlerin yer aldığı jürinin başkanlığını Çevik Suha Alpaylı yaptı.

Gecede, Hande Yener, Reyhan Karaca, Ece Gürsel ve Tuğba Özay şarkı söyledi. Yarışmada, birinciliği kazanan Sevcan Yaşar, Türkiye'yi kasım ayında Çin'de düzenlenecek ''Miss Model of World'' yarışmasında temsil edecek.

Yarışmanın ''Birinci Nedimesi'' İzel Gölcük, ''İkinci Nedimesi'' Seda Aslan, ''Üçüncü Nedimesi'' Özgü Öcal ve ''Dördüncü Nedimesi'' ise Deniz Şimşek oldu.

"BİZ ÖZEL ÜRETİMMİŞİZ"   
Yarışmada jüri üyeliği yapan Tuğba Özay, yeni jenerasyon modellerden boy farkı nedeniyle puan kırdı:

“Modeller arasında yeterince uzun boylu yoktu. Çağla şıkel, Güzide Duran ve benim gibi özel modeller bir daha gelmeyecek zaten. Biz bir dönem olmuşuz, özel üretimmişiz. Ondan sonra tıkandı. Bizim ışığımız başkasında yok.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...