Blackberry 7 işletim sistemli 5 yeni telefon

Blackberry tüm dünyadaki 225 iş ortağına 5 yeni akıllı telefon modelini geçtiğimiz hafta tanıttı.

08.08.2011 - 11:50

Blackberry 7 işletim sistemli 5 yeni telefon

Kanadalı Research In Motion (RIM) Blackberry, 7 işletim sistemi destekli 5 yeni Blackberry akıllı telefonunu piyasaya sunmayı planladığını açıkladı. RIM, dünya çapındaki operatör ve distribütör ortaklarıyla birlikte yeni ve güçlü BlackBerry 7 işletim sistemi destekli iki yeni BlackBerry Bold ile üç yeni BlackBerry Torch modellerini piyasaya süreceğini açıkladı.

RIM’in gelecek nesil donanım ve yazılım platformları özellikleriyle BlackBerry 7 destekli bu beş yeni akıllı telefon, kullanıcılara seçebilecekleri farklı tasarımlar sunmanın yanı sıra aynı zamanda en üst düzeyde iletişim, multimedya ve verimlilik sağlıyor.

Yeni BlackBerry Bold 9900 ve 9930 geniş klavyeleri ve dokunmatik ekranlarıyla RIM’in şu ana kadar üretmiş olduğu en ince akıllı telefonlar. Yeni BlackBerry Torch 9810 akıllı telefonu ise BlackBerry Torch 9800’in popülerliği dikkate alınarak geliştirildi ve geniş dokunmatik ekranı kullanışlı sürgülü klavyeyle birleştiriyor. BlackBerry Torch 9850 ve 9860 modelleri ise yepyeni ve tamamen dokunmatik bir tasarıma ve BlackBerry akıllı telefonları için bugüne kadar üretilen en geniş ekrana sahip.

Yeni Torch ve Bold Yeni Torch ve Bold  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...