Blog Ödülleri için geri sayım

Kategorisinde en iyi blogların internet kullanıcılarının oylarıyla belirlendiği Blog Ödülleri, bu yıl dördüncü kez gerçekleşecek.

26.10.2011 - 15:02

Blog Ödülleri için geri sayım

2008 yılından beri geleneksel olarak düzenlenen ve kategorisinde en iyi blogların internet kullanıcılarının oylarıyla belirlendiği Blog Ödülleri 2011 için geri sayım başladı. İnternet kullanıcılarını blog yazmaya teşvik ederek Türk internet dünyasındaki özgün içeriğin artmasını hedefleyen Blog Ödülleri ayrıca yeni blogların keşfedilmesini ve blogkürenin çok daha fazla kişiye ulaşabilmesini desteklemeyi amaçlıyor.

Her yıl yarışmacı ve oy veren sayısı artarak devam eden Blog Ödülleri’nde, kategoriler de katılımcılarla birlikte şekilleniyor. Blog Ödülleri 2011’de blogların yarışacağı kategoriler düzenlenen anket sonucunda belirlendi.

Dört yıldan bu yana blogların okurları tarafından değerlendirildiği Blog Ödülleri’nde bu yıl da kategorilerinin en iyileri, internet kullanıcılarıyla birlikte belirleniyor. Halk oylamasıyla her kategorinin ilk onu seçildikten sonra ilk edabı geçen on blog arasından ilk üç blogu jüri değerlendirmesi belirliyor.

2008 yılından bu yana 3751 blogun yarıştığı ve toplamda 89.811 oyun kullanıldığı Blog Ödülleri ile ilgili istatistik bilgilerine yarışmanın web sitesinden ulaşılabiliyor.

TÖREN ARALIK'TA
Blog Ödülleri 2011’in yarışma kaydı Ekim ayında başlayacak. Kategorilerinin en iyi blogları Aralık ayında düzenlenecek ödül töreniyle ödüllerine kavuşacak.

Turkcell’in ana sponsorluğunda gerçekleşen blog ödüllerinde, gnctrkcll de Kişisel Bloglar kategorisinin sponsorluğunu üstleniyor. Haber Gündem Blogları, üç yıldır olduğu gibi bu yıl da NTV sponsorluğunda yarışırken, Kültür Sanat Blogları bu yıl da yarışmanın başından bu yana sponsorluğu üstlenen Efes Pilsen kategori sponsorluğunda yarışıyor. İki yıldır İş Dünyası Blogları kategorisini sahiplenen Garanti Bankası bu yıl da aynı kategorinin sponsorluğunu üstleniyor. Yine iki yıldır süren Schwarzkopf Kadın Blogları sponsorluğuyla hepsiburada.com Teknoloji Blogları sponsorluğu dördüncü Blog Ödülleri’nde de devam ediyor. Blog Ödülleri 2011’de Collezione Moda Blogları, Mindshare Reklam Pazarlama Blogları, Sana ise Yemek Blogları kategori sponsorluğunu üstleniyor.

Blog Ödülleri 2011 ile ilgili gelişmeler BlogOdulleri.com, facebook.com/BlogOdulleri ve twitter.com/blogodulleri adreslerinden takip edilebilir. Farklı sponsorluk imkanlarını sunan Blog Ödülleri 2011 sponsorlukları için Creasoup ile iletişime geçilebilir

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...