Bodrum Eylül'de şenleniyor

Uluslararası Bodrum Karnavalı'nda Özlem Tekin, Kardeş Türküler, Athena'nın yanısıra Amsterdam Klazmer Band, Kuenta i Tambu, Bollywood Equation gibi yabancı gruplar da sahne alacak.

Haberler 31.08.2012 - 16:15

Bodrum Eylül'de şenleniyor

Bodrum Kültür Sanat Topluluğu’nun (BKST) Bodrum Belediyesi himayesinde düzenlediği Bodrum Karnavalı’nın ikincisi 9- 16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

9 Eylül Pazar günü Bodrum’un çeşitli yerlerinde açılacak sergilerle başlayacak olan karnaval süresince ekolojik market, el ürünleri pazarı, çocuk alanı ve atölyeleri açık kalacak, her akşam 21.00 - 24.00 saatleri arasında meydan konserleri gerçekleşecek.

12 Eylül Çarşamba günü yapılacak karnaval yürüyüşünün ardından sokak müzik gruplarını da her akşam üzeri Bodrum sokaklarında dinlemek mümkün olacak.

Özlem Tekin, Athena’nın yanısıra Amsterdam Klazmer Band, Kuenta i Tambu, Bollywood Equation gibi yabancı grupların sahne alacağı konserler Bodrum Belediye Meydanı’nda kurulacak dev sahnede ücretsiz olarak izlenebilecek.

Karnavalın sosyal sorumluluk projesi kapsamında 14 Eylül Cuma akşamı Kardeş Türküler Bodrum Kalesi’nde, gelirinin UNICEF’e aktarılacağı bir konser verecek.

Bodrum’lu tasarımcı Asiye Özkeskin’in “İpeğin Dilinden Otantik Esintiler” defilesinin renklendireceği karnaval bünyesinde Bodrumspor Yelken Şubesi’nin düzenlediği Bodrum Karnavalı Yelken yarışları da yapılacak.

Sayfa Yükleniyor...