Bodrum’da esnaftan anlamlı yardım

Bodrum’da Konacık belde belediyesi çalışanları ve esnaf, karısı cezaevine girdiği için göğsüne bıçak saplayarak intihar girişiminde bulunan kişiye karısını cezaevinden çıkarması için 4 bin TL yardım topladı.

Haberler - Anadolu Ajansı 16.06.2010 - 15:33

Bodrum’da esnaftan anlamlı yardım

Yardım amacıyla toplanan para, intihar girişiminde bulunan M.S'nin karısının cezaevinden çıkarılması için kullanılmak üzere zabıta denetiminde M.S'ye teslim edildi.

Gerekli işlemleri yapmak üzere zabıta ekipleriyle Bodrum Adliyesine gelen M.S, intihar girişiminde bulunduğu için çok üzgün olduğunu belirterek, ''Bu olay bana yakışmadı ama durup dururken de olmadı. Karımı cezaevinden çıkarmak için başka çarem kalmamıştı'' dedi.

Karısının küçük bir olay yüzünden idari para cezasına çarptırıldığını, parayı ödeyemedikleri için cezaevine girdiğini ifade eden M.S, ''Şimdi bu parayı ödeyerek eşimi cezaevinden çıkaracağız. Bana bu yardımı yapan Konacık Belediyesi çalışanlarına ve esnafa çok teşekkür ediyorum'' dedi.

M.S, daha sonra, zabıta ekipleriyle, karısının tutuklu bulunduğu Muğla'ya gitti.

M.S, Ortakent-Yalıkavak yolundaki boş arsada, eşinin cezaevine girdiğini ve kendisine kimsenin yardım etmediğini öne sürüp göğsüne bıçak saplayarak intihar girişiminde bulunmuş, göğsündeki bıçakla yaklaşık 1 saat bekledikten sonra bıçağın düşmesi ve fenalık geçirmesi üzerine jandarma ve sağlık ekiplerinin müdahalesiyle Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Sayfa Yükleniyor...